B78108S1562K000
EPCOSEPCOS
B78108S1562K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B78108S1562K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 5.6UH 780MA 380 MOHM
Ngā Rauemi: B78108S1562K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B78108S1562K000
Tau Wae B78108S1562K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 5.6UH 780MA 380 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 419662 pcs Pepa Raraunga B78108S1562K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa BC
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 495-5571-2
B78108S1562K
B78108S1562K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.96MHz
Inangarangi 5.6µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 85MHz Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 780mA 380 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max Whakatauranga onamata 780mA