B78108S1274J000
EPCOSEPCOS
B78108S1274J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B78108S1274J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 270UH 200MA 5.7 OHM TH
Ngā Rauemi: B78108S1274J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B78108S1274J000
Tau Wae B78108S1274J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 270UH 200MA 5.7 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 384366 pcs Pepa Raraunga B78108S1274J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa BC
Ratonga - Q @ Freq 70 @ 796kHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 495-5560-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz
Inangarangi 270µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.8MHz Whakaahuatanga Taipitopito 270µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 5.7 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 5.7 Ohm Max Whakatauranga onamata 200mA