B78108S1154J000
EPCOSEPCOS
B78108S1154J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B78108S1154J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 280MA 2.8 OHM TH
Ngā Rauemi: B78108S1154J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B78108S1154J000
Tau Wae B78108S1154J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 280MA 2.8 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 427274 pcs Pepa Raraunga B78108S1154J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa BC
Ratonga - Q @ Freq 70 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 495-5552-2
B78108S1154J
B78108S1154J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.2MHz Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 2.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 280mA