B78108S1103K000
EPCOSEPCOS
B78108S1103K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B78108S1103K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 680MA 490 MOHM TH
Ngā Rauemi: B78108S1103K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B78108S1103K000
Tau Wae B78108S1103K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 680MA 490 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 327024 pcs Pepa Raraunga B78108S1103K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa BC
Ratonga - Q @ Freq 70 @ 2.52MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 495-5548-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 35MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 490 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 490 mOhm Max Whakatauranga onamata 680mA