B78108E1221M000
EPCOSEPCOS
B78108E1221M000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B78108E1221M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 220NH 5.9A 19 MOHM TH
Ngā Rauemi: B78108E1221M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B78108E1221M000
Tau Wae B78108E1221M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 220NH 5.9A 19 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 423618 pcs Pepa Raraunga B78108E1221M000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa BC+
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 495-6933-2
B78108E1221M
B78108E1221MV3
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 220nH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 610MHz Whakaahuatanga Taipitopito 220nH Unshielded Wirewound Inductor 5.9A 19 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 19 mOhm Max Whakatauranga onamata 5.9A
I teie nei - Maama 12.2A