B78108E1103K009
EPCOSEPCOS
B78108E1103K009 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B78108E1103K009
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 2.25A 136 MOHM TH
Ngā Rauemi: B78108E1103K009.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B78108E1103K009
Tau Wae B78108E1103K009 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 2.25A 136 MOHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 444776 pcs Pepa Raraunga B78108E1103K009.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa B78108E
Ratonga - Q @ Freq 35 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa 495-76013-3 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 20MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.25A 136 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 136 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.25A I teie nei - Maama 2A