B72812Q1120S160
EPCOSEPCOS
B72812Q1120S160 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72812Q1120S160
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR
Ngā Rauemi: B72812Q1120S160.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72812Q1120S160
Tau Wae B72812Q1120S160 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 301257 pcs Pepa Raraunga B72812Q1120S160.pdf
Varistor Voltage (Typ) 26V Varistor Voltage (Min) 20.8V
Varistor Voltage (Max) 31.2V Raupapa Automotive, AEC-Q200
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0508 (1220 Metric)
Ētahi Ingoa 495-76494-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 12V
Maximum AC Volts 10V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy -
Whakaahuatanga Taipitopito 26V 5A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0508 (1220 Metric) I teie nei - Te tere 5A
Capacitance @ Frequency 10pF @ 1MHz