B72547G3200K038
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72547G3200K038
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 33V 1.2KA RADIAL
Ngā Rauemi: B72547G3200K038.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72547G3200K038
Tau Wae B72547G3200K038 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 33V 1.2KA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75121 pcs Pepa Raraunga B72547G3200K038.pdf
Varistor Voltage (Typ) 33V Varistor Voltage (Min) 29.7V
Varistor Voltage (Max) 36.3V Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa 495-77000-2
B72547G3200K 38
B72547G3200K038-ND
B72547G3200K38
B72547G3200K38-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 26V
Maximum AC Volts 20V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 7.8J Whakaahuatanga Taipitopito 33V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial
I teie nei - Te tere 1.2kA Capacitance @ Frequency 1µF @ 1kHz