B72542V3140S572
EPCOSEPCOS
B72542V3140S572 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72542V3140S572
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 2220
Ngā Rauemi: B72542V3140S572.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72542V3140S572
Tau Wae B72542V3140S572 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 97347 pcs Pepa Raraunga B72542V3140S572.pdf
Varistor Voltage (Typ) 25V Varistor Voltage (Min) 22.5V
Varistor Voltage (Max) 27.5V Raupapa Automotive, AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2220 (5750 Metric)
Ētahi Ingoa CN2220S14EAUTOE2G2K2
CN2220S14EAUTOE2G2K2-ND
Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 16V Maximum AC Volts 14V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 25J Whakaahuatanga Taipitopito 25V 12kA Varistor 1 Circuit Surface Mount 2220 (5750 Metric)