B72530T1170K62
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72530T1170K62
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 27V 400A 1210
Ngā Rauemi: B72530T1170K62.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72530T1170K62
Tau Wae B72530T1170K62 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 27V 400A 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 271199 pcs Pepa Raraunga B72530T1170K62.pdf
Varistor Voltage (Typ) 27V Varistor Voltage (Min) 24.3V
Varistor Voltage (Max) 29.7V Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 22V Maximum AC Volts 17V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 1.7J
Whakaahuatanga Taipitopito 27V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric) I teie nei - Te tere 400A
Capacitance @ Frequency 1800pF @ 1kHz