B72500D0300H060
EPCOSEPCOS
B72500D0300H060 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72500D0300H060
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 50V 0603
Ngā Rauemi: B72500D0300H060.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72500D0300H060
Tau Wae B72500D0300H060 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 50V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 890044 pcs Pepa Raraunga B72500D0300H060.pdf
Varistor Voltage (Min) 50V Raupapa -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 495-3421-6 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 30V
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy - Whakaahuatanga Taipitopito Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Capacitance @ Frequency 15pF @ 1MHz