B72220U2321K501
EPCOSEPCOS
B72220U2321K501 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72220U2321K501
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua 20MM, 320V , 125 DEG.C OPERATING
Ngā Rauemi: B72220U2321K501.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72220U2321K501
Tau Wae B72220U2321K501 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga 20MM, 320V , 125 DEG.C OPERATING Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 162495 pcs Pepa Raraunga B72220U2321K501.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa AdvanceD SNF
Paa / Case Disc 20mm Ētahi Ingoa 495-77212
SNF20K320E2S5
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Maximum DC Volts 420V Maximum AC Volts 320V
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 273J Whakaahuatanga Taipitopito 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 720pF @ 1kHz