B72220S1170K102
EPCOSEPCOS
B72220S1170K102 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72220S1170K102
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: B72220S1170K102.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72220S1170K102
Tau Wae B72220S1170K102 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55738 pcs Pepa Raraunga B72220S1170K102.pdf
Varistor Voltage (Typ) 27V Varistor Voltage (Min) 24.3V
Varistor Voltage (Max) 29.7V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa 495-6467
B72220S1170K102-ND
S20K17AUTO
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 20V
Maximum AC Volts 17V Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 14J
Whakaahuatanga Taipitopito 27V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 2kA
Capacitance @ Frequency 15600pF @ 1kHz