B72220S0321K501
EPCOSEPCOS
B72220S0321K501 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72220S0321K501
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 8KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: B72220S0321K501.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72220S0321K501
Tau Wae B72220S0321K501 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 8KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160790 pcs Pepa Raraunga B72220S0321K501.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa StandarD
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa 495-76446
B72220S 321K501
B72220S0321K501-ND
B72220S321K501
B72220S321K501-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 420V
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 184J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 8kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 8kA
Capacitance @ Frequency 720pF @ 1kHz