B72214S0421K351
EPCOSEPCOS
B72214S0421K351 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72214S0421K351
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: B72214S0421K351.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72214S0421K351
Tau Wae B72214S0421K351 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 188798 pcs Pepa Raraunga B72214S0421K351.pdf
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 612V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa StandarD
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa B72214S 421K351
B72214S421K351
B72214S421K351-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 560V
Maximum AC Volts 420V Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 90J
Whakaahuatanga Taipitopito 680V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 290pF @ 1kHz