B72210S1170K102
EPCOSEPCOS
B72210S1170K102 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72210S1170K102
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 27V 500A DISC 10MM
Ngā Rauemi: B72210S1170K102.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72210S1170K102
Tau Wae B72210S1170K102 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 27V 500A DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 196031 pcs Pepa Raraunga B72210S1170K102.pdf
Varistor Voltage (Typ) 27V Varistor Voltage (Min) 24.3V
Varistor Voltage (Max) 29.7V Raupapa -
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa 495-76428
B72210S1170K102-ND
S10K17AUTO
S10K17AUTO-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 20V
Maximum AC Volts 17V Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 2.5J
Whakaahuatanga Taipitopito 27V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 500A
Capacitance @ Frequency 4400pF @ 1kHz