B72210S0321K551
EPCOSEPCOS
B72210S0321K551 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B72210S0321K551
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: B72210S0321K551.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B72210S0321K551
Tau Wae B72210S0321K551 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 238187 pcs Pepa Raraunga B72210S0321K551.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa StandarD
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa 495-6585-1 Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 420V
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 50J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 2.5kA
Capacitance @ Frequency 185pF @ 1kHz