B65855A0025A038
Hua Hua
Tau Wae: B65855A0025A038
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE EP 25NH T38 2PCS
Ngā Rauemi: B65855A0025A038.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65855A0025A038
Tau Wae B65855A0025A038 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE EP 25NH T38 2PCS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156196 pcs Pepa Raraunga B65855A0025A038.pdf
Whānui 3.90mm Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato EP 5 Raupapa B65855A
Ētahi Ingoa B65855A 25A 38
B65855A25A38
B65855A25A38-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 2.3 Tuhinga T38
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 6.15mm
Tautuhi Inanga (Al) 25nH Teitei 2.85mm