B65841A0063A038
Hua Hua
Tau Wae: B65841A0063A038
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE EP 63NH T38 2PCS
Ngā Rauemi: B65841A0063A038.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65841A0063A038
Tau Wae B65841A0063A038 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE EP 63NH T38 2PCS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 143462 pcs Pepa Raraunga B65841A0063A038.pdf
Whānui 7.85mm Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato EP 10 Raupapa B65841
Ētahi Ingoa B65841A 63A 38
B65841A63A38
B65841A63A38-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 8.5 Tuhinga T38
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Te roa 11.80mm
Tautuhi Inanga (Al) 63nH Teitei 5.20mm