B65839A0250E087
Hua Hua
Tau Wae: B65839A0250E087
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE EP 250NH N87 2PCS
Ngā Rauemi: B65839A0250E087.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65839A0250E087
Tau Wae B65839A0250E087 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 170178 pcs Pepa Raraunga B65839A0250E087.pdf
Whānui 6.50mm Te manawanui ±7%
Pūrere Pūrere Whakarato EP 7 Raupapa B65839
Ētahi Ingoa B65839A 250E 87
B65839A250E87
B65839A250E87-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 8.5 Tuhinga N87
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 9.40mm
Tautuhi Inanga (Al) 250nH Teitei 3.75mm