B65839A0160J038
Hua Hua
Tau Wae: B65839A0160J038
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE EP 160NH T38 2PCS
Ngā Rauemi: B65839A0160J038.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65839A0160J038
Tau Wae B65839A0160J038 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 162394 pcs Pepa Raraunga B65839A0160J038.pdf
Whānui 6.50mm Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato EP 7 Raupapa B65839
Ētahi Ingoa B65839A 160J 38
B65839A160J38
B65839A160J38-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 8.5 Tuhinga T38
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 9.40mm
Tautuhi Inanga (Al) 160nH Teitei 3.75mm