B65839A0063A057
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B65839A0063A057
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE EP 63NH T57 2PCS
Ngā Rauemi: B65839A0063A057.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65839A0063A057
Tau Wae B65839A0063A057 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE EP 63NH T57 2PCS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 163336 pcs Pepa Raraunga B65839A0063A057.pdf
Whānui 6.50mm Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato EP 7 Raupapa B65839
Ētahi Ingoa B65839A 63A 57
B65839A63A57
B65839A63A57-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 8.5 Tuhinga T57
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 9.40mm
Tautuhi Inanga (Al) 63nH Teitei 3.75mm