B65813J0063A087
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B65813J0063A087
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE
Ngā Rauemi: B65813J0063A087.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65813J0063A087
Tau Wae B65813J0063A087 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66170 pcs Pepa Raraunga B65813J0063A087.pdf
Whānui 13.50mm Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato RM 10 Raupapa -
Ētahi Ingoa B65813J 63A 87
B65813J63A87
B65813J63A87-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 90 Tuhinga N87
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 28.50mm
Teitei 9.35mm Putanga -