B65803A0063A049
Hua Hua
Tau Wae: B65803A0063A049
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE
Ngā Rauemi: B65803A0063A049.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65803A0063A049
Tau Wae B65803A0063A049 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75128 pcs Pepa Raraunga B65803A0063A049.pdf
Whānui 4.60mm Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato RM 4 Raupapa -
Ētahi Ingoa B65803A 63A 49
B65803A63A49
B65803A63A49-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga N49 Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Te roa 11.00mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Permeability Tuatahi (μi) 1500 Teitei 10.50mm