B65686A0630A027
Hua Hua
Tau Wae: B65686A0630A027
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE PM 630NH N27 2PCS
Ngā Rauemi: B65686A0630A027.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65686A0630A027
Tau Wae B65686A0630A027 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 1985 pcs Pepa Raraunga B65686A0630A027.pdf
Whānui - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato PM 74 x 59 Raupapa B65686
Ētahi Ingoa B65686A 630A 27
B65686A630A27
B65686A630A27-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 630 Tuhinga N27
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa -
Tautuhi Inanga (Al) 630nH Teitei 29.50mm
Putanga Gapped Whakaoti Uncoated
Te Mahinga Pumau (μe) 81 Te Riki Marae Mahinga (Ve) mm³ 101000
Te roa o te roa (te) mm 128 Te Painga Mahinga (Ae) mm² 790
Taimana 74.00mm Momo Pene PM