B65684A0630A027
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B65684A0630A027
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE PM 630NH N27 2PCS
Ngā Rauemi: B65684A0630A027.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65684A0630A027
Tau Wae B65684A0630A027 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 7697 pcs Pepa Raraunga B65684A0630A027.pdf
Whānui - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato PM 62 x 49 Raupapa B65684
Ētahi Ingoa 495-76778
B65684A 630A 27
B65684A0630A027-ND
B65684A630A27
B65684A630A27-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 470 Tuhinga N27
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa -
Tautuhi Inanga (Al) 630nH Teitei 24.50mm
Putanga Gapped Whakaoti Uncoated
Te Mahinga Pumau (μe) 95 Te Riki Marae Mahinga (Ve) mm³ 62000
Te roa o te roa (te) mm 109 Te Painga Mahinga (Ae) mm² 570
Taimana 62.00mm Momo Pene PM