B65671T0063A001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B65671T0063A001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE
Ngā Rauemi: B65671T0063A001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65671T0063A001
Tau Wae B65671T0063A001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14993 pcs Pepa Raraunga B65671T0063A001.pdf
Whānui - Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato P 26 x 16 Raupapa B65671
Ētahi Ingoa B65671T 63A 1
B65671T63A1
B65671T63A1-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 76.5 Tuhinga K1
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa -
Teitei 8.15mm Putanga -
Whakaoti Uncoated Te Riki Marae Mahinga (Ve) mm³ 3460
Te roa o te roa (te) mm 37.2 Te Painga Mahinga (Ae) mm² 93
Taimana 26.00mm Ko te Pouaka Core (ΣI / A) mm1 0.4