B65661T0063A001
Hua Hua
Tau Wae: B65661T0063A001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65661T0063A001
Tau Wae B65661T0063A001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4059 pcs Pepa Raraunga
Whānui - Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato P 22 x 13 Raupapa B65661
Ētahi Ingoa B65661T 63A 1
B65661T63A1
B65661T63A1-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga K1 Te roa -
Teitei 6.80mm Putanga -
Whakaoti Uncoated Te Riki Marae Mahinga (Ve) mm³ 1990
Te roa o te roa (te) mm 31.6 Te Painga Mahinga (Ae) mm² 63
Taimana 22.00mm Ko te Pouaka Core (ΣI / A) mm1 0.5