B65525J0063A045
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B65525J0063A045
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE
Ngā Rauemi: B65525J0063A045.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65525J0063A045
Tau Wae B65525J0063A045 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 155497 pcs Pepa Raraunga B65525J0063A045.pdf
Whānui 6.00mm Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato ER 11 x 5 Raupapa -
Ētahi Ingoa B65525J 63A 45
B65525J63A45
B65525J63A45-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Wahanga Kino Rawa Minita (Amin) mm² 10.3 Tuhinga N45
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Te roa 11.00mm
Teitei 2.50mm Putanga -