B65511A0025A001
EPCOSEPCOS
B65511A0025A001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B65511A0025A001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FERRITE CORE P 25NH K1 2PCS
Ngā Rauemi: B65511A0025A001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B65511A0025A001
Tau Wae B65511A0025A001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FERRITE CORE P 25NH K1 2PCS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35333 pcs Pepa Raraunga B65511A0025A001.pdf
Whānui - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato P 7 x 4 Raupapa B65511
Ētahi Ingoa B65511A 25A 1
B65511A25A1
B65511A25A1-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga K1 Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Te roa - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Permeability Tuatahi (μi) 80 Tautuhi Inanga (Al) 25nH
Teitei 2.10mm Putanga Gapped
Whakaoti Uncoated Te Mahinga Pumau (μe) 28
Te Riki Marae Mahinga (Ve) mm³ 70 Te roa o te roa (te) mm 10
Te Painga Mahinga (Ae) mm² 7 Taimana 7.35mm