B59995C0120A070
EPCOSEPCOS
B59995C0120A070 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B59995C0120A070
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 120MA RADIAL
Ngā Rauemi: 1.B59995C0120A070.pdf2.B59995C0120A070.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B59995C0120A070
Tau Wae B59995C0120A070 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 120MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 132999 pcs Pepa Raraunga 1.B59995C0120A070.pdf2.B59995C0120A070.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Ceramic
Te matotoru (Max) - Rahi / Rahi 0.157" Dia x 0.138" T (4.00mm x 3.50mm)
Raupapa - Te Pakanga - 25 ° C (Typ) 13 Ohms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 495-3907
B59995C 120A 70
B59995C0120A070-ND
B59995C120A70
B59995C120A70-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.295" (7.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Ceramic PTC Resettable Fuse 30V 120mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 240mA Anei - Max 700mA
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 120mA Whakaaetanga UR