B59907A0120A062
EPCOSEPCOS
B59907A0120A062 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B59907A0120A062
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 400V 22MA 1210
Ngā Rauemi: B59907A0120A062.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B59907A0120A062
Tau Wae B59907A0120A062 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 400V 22MA 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149872 pcs Pepa Raraunga B59907A0120A062.pdf
Momotuhi - Max 400V Momo Polymeric
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa - Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 1.5 kOhms
Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 640 Ohms Ratonga AEC-Q200
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Ētahi Ingoa 495-75886-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 400V 12mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric) I teie nei - Te haere (Te) 22mA
Anei - Max 150mA I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 12mA