B59807A0090A062
EPCOSEPCOS
B59807A0090A062 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B59807A0090A062
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 265V 15MA 1210
Ngā Rauemi: B59807A0090A062.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B59807A0090A062
Tau Wae B59807A0090A062 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 265V 15MA 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 122544 pcs Pepa Raraunga B59807A0090A062.pdf
Momotuhi - Max 265V Momo Ceramic
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa - Te Pakanga - 25 ° C (Typ) 400 Ohms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 495-3878-2
B59807A 90A 62
B59807A 90A 62
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 15mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric)
I teie nei - Te haere (Te) 40mA Anei - Max 200mA
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 15mA Whakaaetanga UR