B59701A0070A062
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B59701A0070A062
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERMISTOR PTC 680 OHM 50% 0805
Ngā Rauemi: B59701A0070A062.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B59701A0070A062
Tau Wae B59701A0070A062 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga THERMISTOR PTC 680 OHM 50% 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 174621 pcs Pepa Raraunga B59701A0070A062.pdf
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Raupapa B59701
Te Tangata Tangata ±50% Resistance @ 25 ° C 680 Ohms
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa 495-2415-2
B59701A 70A 62
B59701A70A62
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Non-Standard, Leadless Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito PTC Thermistor 680 Ohms 0805 (2012 Metric)