B59607A0120A062
EPCOSEPCOS
B59607A0120A062 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B59607A0120A062
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 70MA 1210
Ngā Rauemi: B59607A0120A062.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B59607A0120A062
Tau Wae B59607A0120A062 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 70MA 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156553 pcs Pepa Raraunga B59607A0120A062.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Ceramic
Te matotoru (Max) 0.071" (1.80mm) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa - Te Pakanga - 25 ° C (Typ) 55 Ohms
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Ētahi Ingoa 495-2417-2
B59607A 120A 62
B59607A120A62
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Ceramic PTC Resettable Fuse 30V 70mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric)
I teie nei - Te haere (Te) 130mA Anei - Max 400mA
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 70mA Whakaaetanga UR