B59601A0095A062
EPCOSEPCOS
B59601A0095A062 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B59601A0095A062
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603
Ngā Rauemi: B59601A0095A062.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B59601A0095A062
Tau Wae B59601A0095A062 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 269377 pcs Pepa Raraunga B59601A0095A062.pdf
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Raupapa B59601
Te Tangata Tangata ±50% Resistance @ 25 ° C 470 Ohms
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 495-2410-2
B59601A 95A 62
B59601A 95A 62
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito PTC Thermistor 470 Ohms 0603 (1608 Metric)