B59506A0120A020
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B59506A0120A020
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERMISTOR PTC 4.7 OHM 20% DISC
Ngā Rauemi: B59506A0120A020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B59506A0120A020
Tau Wae B59506A0120A020 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga THERMISTOR PTC 4.7 OHM 20% DISC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87602 pcs Pepa Raraunga B59506A0120A020.pdf
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa -
Te Tangata Tangata ±20% Resistance @ 25 ° C 4.7 Ohms
Packaging Tray Paa / Case Disc
Ētahi Ingoa B59506A 120A 20
B59506A120A20
B59506A120A20-ND
Tae Mahi 5°C ~ 80°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito PTC Thermistor 4.7 Ohms Disc