B59315P1120A062
EPCOSEPCOS
B59315P1120A062 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B59315P1120A062
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 80V 150MA 4032
Ngā Rauemi: B59315P1120A062.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B59315P1120A062
Tau Wae B59315P1120A062 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 80V 150MA 4032 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68586 pcs Pepa Raraunga B59315P1120A062.pdf
Momotuhi - Max 80V Momo Ceramic
Te matotoru (Max) 0.150" (3.80mm) Rahi / Rahi 0.394" L x 0.315" W (10.00mm x 8.00mm)
Raupapa - Te Pakanga - 25 ° C (Typ) 16 Ohms
Ratonga AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4032 (1080 Metric) Ētahi Ingoa 495-3877-1
Tae Mahi -40°C ~ 60°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Ceramic PTC Resettable Fuse 80V 150mA Ih Surface Mount 4032 (1080 Metric)
I teie nei - Te haere (Te) 310mA Anei - Max 1.6A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 150mA Whakaaetanga -