B59101P1120A062
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B59101P1120A062
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 24V 355MA 2SMD
Ngā Rauemi: B59101P1120A062.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B59101P1120A062
Tau Wae B59101P1120A062 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 24V 355MA 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81118 pcs Pepa Raraunga B59101P1120A062.pdf
Momotuhi - Max 24V Momo Ceramic
Te matotoru (Max) 0.150" (3.80mm) Rahi / Rahi 0.398" L x 0.138" W (10.10mm x 3.50mm)
Raupapa - Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 13 Ohms
Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 7.8 Ohms Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD
Ētahi Ingoa 495-75878-2
B59101P1120A 62
B59101P1120A62
B59101P1120A62-ND
Tae Mahi -40°C ~ 60°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito Ceramic PTC Resettable Fuse 24V 355mA Ih Surface Mount 2-SMD Anei - Max 170mA
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 355mA Whakaaetanga -