B59041R0180A010
EPCOSEPCOS
B59041R0180A010 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B59041R0180A010
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERMISTOR PTC 3.2 OHM 50% RECT
Ngā Rauemi: B59041R0180A010.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
675 pcs
1350 pcs
5400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B59041R0180A010
Tau Wae B59041R0180A010 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga THERMISTOR PTC 3.2 OHM 50% RECT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 106103 pcs Pepa Raraunga B59041R0180A010.pdf
Pūrere Pūrere Whakarato Rectangular Disc Raupapa -
Te Tangata Tangata ±50% Resistance @ 25 ° C 3.2 Ohms
Packaging Tray Paa / Case Rectangular Disc
Ētahi Ingoa 495-76324
B59041R 180A 10
B59041R0180A010-ND
B59041R180A10
B59041R180A10-ND
Tae Mahi -40°C ~ 200°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito PTC Thermistor 3.2 Ohms Rectangular Disc