B58621K0520A001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B58621K0520A001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua PRESSURE SENSOR AUR 0.100 KC C4
Ngā Rauemi: B58621K0520A001.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 986 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 986 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B58621K0520A001
Tau Wae B58621K0520A001 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 986 pcs Pepa Raraunga B58621K0520A001.pdf
Tuhinga o mua 10 ~ 30VDC Kāhua Whakamutunga Solder Pad
Raupapa CAU-T Pato Muri Absolute
Kāhua Port Threaded Tauranga Tauranga Male - M5
Paa / Case Module Momo putanga Analog Current
Whakaputa 4 mA ~ 20 mA Ētahi Ingoa B58621K 520A 1
B58621K520A1
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Te Tatari Mahi 14.5 PSI (100 kPa)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tumau Teitei 21.76 PSI (150 kPa)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Temperature Compensated Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 14.5 PSI (100 kPa) Absolute Male - M5 4 mA ~ 20 mA Module
Te tika ±2%