B58611K1100A001
EPCOSEPCOS
B58611K1100A001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B58611K1100A001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua PRESSURE SENSOR GAUGE 25MBAR
Ngā Rauemi: B58611K1100A001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B58611K1100A001
Tau Wae B58611K1100A001 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 1781 pcs Pepa Raraunga B58611K1100A001.pdf
Tuhinga o mua 10V Kāhua Whakamutunga Through Hole
Pūrere Pūrere Whakarato - Raupapa AK2
Pato Muri Vented Gauge Kāhua Port Barbless
Tauranga Tauranga Male - 0.19" (4.78mm) Tube Paa / Case 8-DIP Module
Momo putanga Wheatstone Bridge Whakaputa 0 mV ~ 120 mV (5V)
Ētahi Ingoa 495-4471
B58611K1100A 1
B58611K1100A 1
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Te Tatari Mahi 0.36 PSI (2.5 kPa) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tumau Teitei 3.63 PSI (25 kPa) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 0.36 PSI (2.5 kPa) Vented Gauge Male - 0.19" (4.78mm) Tube 0 mV ~ 120 mV (5V) 8-DIP Module Te tika ±2%