B57820M0931J000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B57820M0931J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 930OHM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B57820M0931J000
Tau Wae B57820M0931J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 930OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69009 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 930
Te Tangata Tangata ±5% Mana - Max 180mW
Packaging Bulk Paa / Case -
Ētahi Ingoa B57820M 931J
B57820M931J
B57820M931J-ND
Tae Mahi -55°C ~ 155°C