B57703M0103A039
EPCOSEPCOS
B57703M0103A039 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B57703M0103A039
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERM NTC 10KOHM 3988K RING LUG
Ngā Rauemi: B57703M0103A039.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B57703M0103A039
Tau Wae B57703M0103A039 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 22772 pcs Pepa Raraunga B57703M0103A039.pdf
Raupapa - Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 10k
Te Tangata Tangata ±1% Mana - Max 150mW
Packaging Bulk Paa / Case Ring Lug
Ētahi Ingoa 495-76002
B57703M 103A 39
B57703M103A39
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Free Hanging Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Length - Wire Wire 10.83" (275.00mm)
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3988K
B0 / 50 - B Te Uara Tohu ±1%