B57561G0202F000
EPCOSEPCOS
B57561G0202F000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B57561G0202F000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 2KOHM 3405K BEAD
Ngā Rauemi: B57561G0202F000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B57561G0202F000
Tau Wae B57561G0202F000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 2KOHM 3405K BEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40613 pcs Pepa Raraunga B57561G0202F000.pdf
Raupapa - Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 2k
Te Tangata Tangata ±1% Mana - Max 50mW
Packaging Bulk Paa / Case Bead
Ētahi Ingoa B57561G 202F
B57561G202F
B57561G202F-ND
Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Length - Wire Wire -
B25 / 85 3405K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3420K
B0 / 50 - B Te Uara Tohu ±1%