B57560G0104F000
EPCOSEPCOS
B57560G0104F000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B57560G0104F000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERM NTC 100KOHM 4066K BEAD
Ngā Rauemi: B57560G0104F000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B57560G0104F000
Tau Wae B57560G0104F000 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 5401 pcs Pepa Raraunga B57560G0104F000.pdf
Raupapa - Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 100k
Te Tangata Tangata ±1% Mana - Max 50mW
Packaging Bulk Paa / Case Bead, Glass
Ētahi Ingoa 495-2136
B57560G 104F
B57560G104F
Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Length - Wire Wire 2.64" (67.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito NTC Thermistor 100k Bead, Glass B25 / 85 4066K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 4085K B0 / 50 -
B Te Uara Tohu ±1%