B57551G0202G000
EPCOSEPCOS
B57551G0202G000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B57551G0202G000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 2KOHM 3420K BEAD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B57551G0202G000
Tau Wae B57551G0202G000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 2KOHM 3420K BEAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49271 pcs Pepa Raraunga
Raupapa - Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 2k
Te Tangata Tangata ±2% Mana - Max 32mW
Packaging Bulk Paa / Case Bead, Glass
Ētahi Ingoa B57551G 202G
B57551G202G
B57551G202G-ND
Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Length - Wire Wire 1.54" (39.00mm)
B25 / 85 3420K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3436K
B0 / 50 - B Te Uara Tohu ±1%