B57514K0493A001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B57514K0493A001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K PROBE
Ngā Rauemi: B57514K0493A001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B57514K0493A001
Tau Wae B57514K0493A001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K PROBE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25687 pcs Pepa Raraunga B57514K0493A001.pdf
Raupapa - Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 5k
Te Tangata Tangata ±2.5% Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical Probe, Stainless Steel Ētahi Ingoa B57514K 493A 1
B57514K493A1
B57514K493A1-ND
Tae Mahi -20°C ~ 200°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Length - Wire Wire - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito NTC Thermistor 5k Cylindrical Probe, Stainless Steel B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3988K B0 / 50 -
B Te Uara Tohu ±1%