B57364S0121M051
EPCOSEPCOS
B57364S0121M051 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B57364S0121M051
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua ICL 120 OHM 20% 21MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B57364S0121M051
Tau Wae B57364S0121M051 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga ICL 120 OHM 20% 21MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53896 pcs Pepa Raraunga
Te manawanui ±20% Raupapa -
R @ 25 ° C 120 Ohms Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa B57364S 121M 51
B57364S121M51
B57364S121M51-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taimana 0.825" (21mm) Whakaahuatanga Taipitopito Inrush Current Limiter 120 Ohms ±20% 0.825" (21mm)