B57311V2221K60
EPCOSEPCOS
B57311V2221K60 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B57311V2221K60
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 220OHM 3500K 0603
Ngā Rauemi: B57311V2221K60.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B57311V2221K60
Tau Wae B57311V2221K60 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga THERMISTOR NTC 220OHM 3500K 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5075 pcs Pepa Raraunga B57311V2221K60.pdf
Raupapa - Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 220
Te Tangata Tangata ±10% Mana - Max 180mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 495-3073-2
B57311V2221K 60
B57311V2221K060
B57311V2221K60-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Length - Wire Wire - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito NTC Thermistor 220 0603 (1608 Metric) B25 / 85 3540K
B25 / 75 - B25 / 50 3500K
B25 / 100 3550K B0 / 50 -
B Te Uara Tohu ±3%